Навушники
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC (6399-829-289)
Відео 4Фото 4 |
Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC
Усі ціни 8 →Jabra EVOLVE 40 UC, Stereo, USB-C 6399-829-289/box | 3 778 грн. |
Спеціалізована гарнітура JABRA Evolve 40 Duo MS Stereo Black (6399-829-289 | 4 290 грн. |
Спеціалізована гарнітура Jabra Evolve 40 Duo MS Stereo Black (6399-829-289 | 5 252 грн. |
Навушники Jabra Evolve 40 UC Stereo USB-C (6399-829-289) | 6 569 грн. |
Специализированная гарнитура Jabra Evolve 40 Duo MS Stereo Black (6399-829 | 4 855 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Jabra Evolve 40 Stereo USB-C UC:
- Підтримка технології уніфікованих комунікацій
- Індикатор зайнятості
- Evolve 20 Mono MS — модель оптимізована для роботи з Microsoft Teams
- Evolve 20 Mono UC — модель оптимізована для роботи з Unified Communication
РекомендуємоПорівняти в таблиці →