Ванна Jacob Delafon Biove 170x75 см (E2930-00)
Відео 1Фото 3 |
Jacob Delafon Biove 170x75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Biove 170x75 см
Ванна чавунна 170x75 Jacob Delafon Biove E2938-00 + ноги + сифон | 68 318 грн. |
Ванна чавунна 170x75 Jacob Delafon Biove E2938-00 | 77 900 грн. |
Чавунна ванна JACOB DELAFON 170x75 BIOVE E2938-00 | 77 900 грн. |
Jacob Delafon Biove 170x75 E2938 + ноги | 55 000 грн. |
Ванна чугунная 170x75 Jacob Delafon Biove E2938-00 + БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА П | 77 900 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →