Витяжка ELEYUS Lotus 1000 60 BL чорний
Фото 9 |
ELEYUS Lotus 1000 60 BL чорний 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Lotus 1000 60 BL чорний
Усі ціни 38 →Кухонна витяжка Eleyus LOTUS 1000 60 BL | 4 565 грн. |
ELEYUS LOTUS 1000 60 BL | 4 548 грн. |
Витяжка Eleyus Lotus 1000 60 BL | 4 556 грн. |
ELEYUS LOTUS 1000 60 BL | 4 525 грн. |
Вытяжка Eleyus Lotus 1000 60 Bl | 4 521 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Lotus 1000 60 BL
Ціни на ELEYUS Lotus 1000 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Lotus 1000 60 BG бежевий | від 4 323 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 1000 60 WH білий | від 4 120 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Lotus 1000 60 X нержавіюча сталь | від 4 555 грн. | 47 пропозицій | ||
ELEYUS Lotus 1000 60 BL чорний | від 4 199 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →