Витяжка VENTOLUX Garda 60 IVG 900 LED бежевий
Фото 4 |
VENTOLUX Garda 60 IVG 900 LED бежевий 2024 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Garda 60 IVG 900 LED бежевий
Усі ціни 8 →Кухонна витяжка Ventolux GARDA 60 IVG (900) LED | 4 399 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 IVG (900) LED | 4 399 грн. |
VENTOLUX GARDA 60 IVG (900) LED | 4 377 грн. |
Кух.витяжка ventolux garda 60 ivg (900) led | 4 399 грн. |
Витяжка телескопічна VENTOLUX GARDA 60 IVG (900) LED | 4 688 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації VENTOLUX Garda 60 IVG 900 LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 IVG 900 LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 IVG 900 LED бежевий | від 4 355 грн. | 8 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 WG 900 LED білий | від 4 355 грн. | 7 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 BG 900 LED чорний | від 4 355 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →