Витяжка Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь
Фото 9 |
Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь
Усі ціни 26 →Кухонна витяжка Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR | 2 929 грн. |
JANTAR TLT 650 LED 60 IS+GR | 2 831 грн. |
JANTAR TLT 650 LED 60 IS+GR | 2 817 грн. |
Вытяжка Jantar Tlt 650 Led 60 IS+GR | 2 957 грн. |
Витяжка Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR | 2 929 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR
Ціни на Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR |
---|---|---|---|---|
Jantar TLT 650 LED 60 WH білий | від 2 379 грн. | 38 пропозицій | ||
Jantar TLT 650 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь | від 2 784 грн. | 27 пропозицій | ||
Jantar TLT 650 LED 60 BL чорний | від 2 658 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →