Витяжка Minola HTL 6714 I 1100 LED нержавіюча сталь
Фото 5 |
Minola HTL 6714 I 1100 LED нержавіюча сталь 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HTL 6714 I 1100 LED нержавіюча сталь
Усі ціни 30 →Minola HTL 6714 I 1100 LED | 4 049 грн. |
Minola Minola HTL 6714 I 1100 LED | 4 049 грн. |
Кухонна витяжка Minola HTL 6714 I 1100 LED | 4 049 грн. |
Витяжка Minola Htl 6714 I 1100 Led | 3 940 грн. |
Вытяжка Minola Htl 6714 I 1100 Led | 3 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Minola HTL 6714 I 1100 LED
Ціни на Minola HTL 6714 I 1100 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HTL 6714 WH 1100 LED білий | від 3 928 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HTL 6714 I 1100 LED нержавіюча сталь | від 3 890 грн. | 33 пропозиції | ||
Minola HTL 6714 BL 1100 LED чорний | від 4 200 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →