Витяжка Jantar KBT 650 LED 60 WH білий
Фото 8 |
Jantar KBT 650 LED 60 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar KBT 650 LED 60 WH білий
Усі ціни 21 →Jantar Jantar KBT 650 LED 60 WH | 3 029 грн. |
Кухонна витяжка Jantar KBT 650 LED 60 WH | 3 029 грн. |
JANTAR KBT 650 LED 60 WH | 2 924 грн. |
Вытяжка Jantar Kbt 650 Led 60 Wh | 2 949 грн. |
JANTAR KBT 650 LED 60 WH | 2 909 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Jantar KBT 650 LED 60 WH
Ціни на Jantar KBT 650 LED 60 WH |
---|---|---|---|---|
Jantar KBT 650 LED 60 WH білий | від 2 602 грн. | 21 пропозиція | ||
Jantar KBT 650 LED 60 IS нержавіюча сталь | від 2 956 грн. | 24 пропозиції | ||
Jantar KBT 650 LED 60 BL чорний | від 2 582 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →