Витяжка Jantar BILT 650 LED 52 BL чорний
Фото 9 |
Jantar BILT 650 LED 52 BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar BILT 650 LED 52 BL чорний
Усі ціни 36 →Кухонна витяжка Jantar BILT 650 LED 52 BL | 2 969 грн. |
Витяжка вбудована Jantar Bilt 650 Led 52 BL | 2 810 грн. |
JANTAR BILT 650 LED 52 BL | 2 871 грн. |
JANTAR BILT 650 LED 52 BL | 2 857 грн. |
Вытяжка Jantar Bilt 650 Led 52 Bl | 2 911 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Jantar BILT 650 LED 52 BL
Ціни на Jantar BILT 650 LED 52 BL |
---|---|---|---|---|
Jantar BILT 650 LED 52 WH білий | від 2 489 грн. | 38 пропозицій | ||
Jantar BILT 650 LED 52 BL чорний | від 2 731 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →