Витяжка Jantar BILT 650 LED 52 WH білий
Фото 8 |
Jantar BILT 650 LED 52 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar BILT 650 LED 52 WH білий
Усі ціни 28 →Jantar Jantar BILT 650 LED 52 WH | 2 699 грн. |
Кухонна витяжка Jantar BILT 650 LED 52 WH | 2 499 грн. |
JANTAR BILT 650 LED 52 WH | 2 514 грн. |
Витяжка вбудована Jantar Bilt 650 Led 52 WH | 2 594 грн. |
Вытяжка Jantar Bilt 650 Led 52 Wh | 2 514 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Jantar BILT 650 LED 52 WH
Ціни на Jantar BILT 650 LED 52 WH |
---|---|---|---|---|
Jantar BILT 650 LED 52 WH білий | від 2 349 грн. | 28 пропозицій | ||
Jantar BILT 650 LED 52 BL чорний | від 2 531 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →