Витяжка Jantar Passat 60
Фото 3 |
Jantar Passat 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar Passat 60
Усі ціни 33 →Витяжка купольна Jantar Passat 60 BR | 2 520 грн. |
Вытяжка Jantar Passat 60 Wh | 2 541 грн. |
Витяжка Jantar Passat 60 WH | 2 267 грн. |
Вытяжка jantar Passat 60 wh | 2 512 грн. |
Кухонная вытяжка Jantar Passat 60 WH | 2 470 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →