Витяжка Faber Flexa NG HIP BK A60 чорний (315.0635.109)
Фото 14 |
Faber Flexa NG HIP BK A60 чорний 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Flexa NG HIP BK A60 чорний
Усі ціни 40 →Faber Faber Flexa Ng Hip Bk A60 (315.0635.109) | 4 257 грн. |
Кухонна витяжка Faber Flexa Ng Hip Bk A60 315.0635.109 | 4 023 грн. |
Витяжка Faber Flexa Ng Hip A60 Black 315.0635.109 | 4 218 грн. |
Витяжка FABER Flexa Ng Hip A60 Black (315.0635.109) | 4 218 грн. |
Витяжка телескопічна Faber Flexa NG Hip BK A60 (315.0635.109) | 4 257 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Faber Flexa NG HIP BK A60
Ціни на Faber Flexa NG HIP BK A60 |
---|---|---|---|---|
Faber Flexa NG HIP W A60 білий | від 4 029 грн. | 33 пропозиції | ||
Faber Flexa NG HIP AM/X A60 нержавіюча сталь | від 4 037 грн. | 50 пропозицій | ||
Faber Flexa NG HIP BK A60 чорний | від 3 858 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →