Витяжка Jantar PHT I LED 50 BR коричневий
Фото 10 |
Jantar PHT I LED 50 BR коричневий білий коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar PHT I LED 50 BR коричневий
Усі ціни 39 →Jantar Jantar PHT I LED 50 BR | 3 099 грн. |
Кухонна витяжка Jantar PHT I LED 50 BR | 3 099 грн. |
JANTAR PHT I LED 50 BR | 2 991 грн. |
Витяжка пласка Jantar Pht I Led 50 BR | 2 920 грн. |
Вытяжка Jantar Pht I Led 50 Br | 3 020 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Jantar PHT I LED 50 BR
Ціни на Jantar PHT I LED 50 BR |
---|---|---|---|---|
Jantar PHT I LED 50 WH білий | від 2 599 грн. | 37 пропозицій | ||
Jantar PHT I LED 50 BR коричневий | від 2 908 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →