Витяжка Weilor WT 6130 I 750 LED Strip нержавіюча сталь (0410009)
Фото 8 |
Weilor WT 6130 I 750 LED Strip нержавіюча сталь потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WT 6130 I 750 LED Strip нержавіюча сталь
Усі ціни 19 →Weilor Weilor WT 6130 I 750 LED Strip | 3 199 грн. |
Кухонна витяжка Weilor WT 6130 I 750 LED Strip | 3 199 грн. |
Вытяжка Weilor Wt 6130 I 750 Led Strip | 3 031 грн. |
WEILOR WT 6130 I 750 LED Strip | 3 099 грн. |
Витяжка WEILOR WT 6130 I 750 LED Strip | 3 199 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →