Диск Japan Racing JR37 8,5x20/5x108 ET45 DIA65,1
Відео 15Фото 73 | від 16 599 до 16 953 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Japan Racing JR37 27
Характеристики
Japan Racing JR37 8,5x20/5x108 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Japan Racing JR37 8,5x20/5x108 ET45 DIA65,1
JAPAN RACING JR37 Hyper Black (R20 W8.5 PCD5x108 ET45 DIA65.1) | 16 599 грн. |
Japan Racing JR37 (8.5J x 20 5x108 ET45 DIA65.1) Bronze На замовлення з Єв | 16 953 грн. |
Japan Racing JR37 (8.5J x 20 5x108 ET45 DIA65.1) Hyper Black На замовлення | 16 953 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі