Змішувач Frap H57 F1057-22
Frap H57 F1057-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H57 F1057-22
Усі ціни 22 →Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу FRAP білий латун | 2 965 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1057-22, чорний/хром 1040769 | 3 002 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F1057-22 | 2 702 грн. |
Змішувач для умивальника Frap F1057-22, чорний/хром | 3 002 грн. |
Смеситель для умывальника Frap F1057-22, черный/хром | 2 552 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →