від 3 798 грн.домашня, комплект 2.0, пасивна, 4 Ом, 100 – 18000 Гц, фазоінвертор
від 4 749 грн.домашня, комплект 2.0, пасивна, 80 – 20000 Гц, фазоінвертор
від 11 799 грн.домашня, комплект 2.0, пасивна, 100 Вт, 8 Ом, 90 – 20000 Гц, фазоінвертор
від 31 023 грн.підлоговий, пасивний, фазоінверторний, 400 Вт, 48 – 95 Гц, 95 дБ
від 6 940 грн.домашня, комплект 2.0, пасивна, 300 Вт, 8 Ом, 80 – 16000 Гц, фазоінвертор, захист від вологи
від 33 849 грн.домашня, комплект 4.1, пасивна, 250 Вт, 16 Ом, 50 – 17000 Гц
від 6 338 грн.домашня, комплект 2.0, пасивна, 100 Вт, 8 Ом, 85 – 22000 Гц, фазоінвертор, захист від вологи
від 47 356 грн.інформаційна, 1.0, пасивна, 250 Вт, 4 Ом, 40 – 16000 Гц, фазоінвертор, захист від вологи
від 3 807 грн.домашня, 1.0, пасивна, 30 Вт, 8 Ом, 85 – 25000 Гц, фазоінвертор
від 7 999 грн.інформаційна, 1.0, пасивна, 80 Вт, 16 Ом, 80 – 20000 Гц, фазоінвертор
від 4 129 грн.інформаційна, 1.0, пасивна, 30 Вт, 8 Ом, 85 – 25000 Гц, фазоінвертор
від 5 179 грн.інформаційна, 1.0, активна, 30 Вт, 8 Ом, 380 – 6000 Гц, захист від вологи
від 7 764 грн.інформаційна, 1.0, пасивна, 30 Вт, 8 Ом, 80 – 25000 Гц, фазоінвертор
від 6 760 грн.інформаційна, 1.0, пасивна, 50 Вт, 8 Ом, 96 – 15000 Гц, фазоінвертор
від 11 970 грн.інформаційна, комплект 2.0, пасивна, 400 Вт, 8 Ом, 70 – 23000 Гц, фазоінвертор, захист від вологи
від 6 939 грн.інформаційна, 1.0, пасивна, 10 Вт, 8 Ом, 100 – 16000 Гц, фазоінвертор