Акустична система JBL Control 24C Micro
JBL Control 24C Micro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Control 24C Micro
Усі ціни 7 →Акустична система JBL Control 24C Micro (CONTROL 24C MICRO) | 5 028 грн. |
JBL Control 24C Micro (Control 24C Micro) White | 5 028 грн. |
Акустична система JBL Control 24C Micro | 3 807 грн. |
JBL Control24CMi | 5 028 грн. |
JBL Control 24C Micro | 4 877 грн. |
Активная акустическая система 15 Вт JBL CONTROL 24C MICRO | 5 028 грн. |
JBL CONTROL 24C MICRO | 4 599 грн. |
Додаткові функції і можливості акустичної системи JBL Control 24C Micro:
- Максимальний рівень звукового тиску — 98 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →