Акустична система JBL Control 50 Pack
JBL Control 50 Pack |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Control 50 Pack
Усі ціни 14 →JBL Control 50 Pack BK (C50PACK) офіційна гарантія | 33 849 грн. |
Акустична система JBL Control 50 Pack White (C50PACK-WH) C50PACK-WH | 38 172 грн. |
JBL Control 50 Pack (C50PACK) Black C50PACK | 38 172 грн. |
Акустичний комплект JBL Control 50 | 39 999 грн. |
АКУСТИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКТ JBL CONTROL 50PACK-WH C50PACK-WH | 38 172 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →