Сабвуфер JBL Stage A100P
Відео 2Фото 7 |
JBL Stage A100P
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:150 Вт
Частотний діапазон:35 – 150 Гц
Всі характеристики
Характеристики Stage A100P
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Stage A100P
Усі ціни 6 →JBL Stage A100P Black (JBLA100PBLKAS) офіційна гарантія | 12 499 грн. |
Домашній кінотеатр JBL Stage A100P | 17 999 грн. |
JBL Stage A100P | 17 560 грн. |
JBL Stage A100P | 17 999 грн. |
Сабвуфер JBL A100P Black (JBLA100PBLKAS) | 12 999 грн. |
JBL Stage A100P | 18 438 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →