JBL Live 460NC
Відео 29Фото 32 |
JBL Live 460NC |
|
Зручні, легкі і високотехнологічні бездротові накладні навушники закритого типу з системою активного шумозаглушення, відмінною автономністю, вбудованими мікрофонами і можливістю кабельного підключення. Мають практичну складну конструкцію з поворотними чашами, що істотно спрощує їх транспортування і зберігання. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, призначений для користувачів, які бажають придбати довгограючу і універсальну бездротову модель для прослуховування музики в акустично несприятливих зовнішніх умовах.
Навушники JBL Live 460nc забезпечують потужне фірмове звучання JBL з акцентованим басом. Зручне пружне наголов'я, оброблене зносостійким тканим матеріалом, забезпечує надійне утримання без надлишкового тиску на вуха і голову. Підключення до джерела сигналу (смартфону, планшету, ноутбуку) виконується по інтерфейсу Bluetooth 5.0, що з'єднує гаджети на відстані до 10 м.кабельне підключення дозволять використовувати цю модель з ПК і аналоговими джерелами. Функція Ambient Aware активує передачу навколишніх звуків через вбудовані мікрофони, а режим TalkThru знижує гучність музики, дозволяючи розмовляти з друзями не знімаючи навушників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Live 460NC
Усі ціни 20 →Наушники JBL LIVE 460NC (Blue) JBLLIVE460NCBLU | 2 999 грн. |
JBL Live 460NC Blue (JBLLIVE460NCBLU) Live460NCBlue(JBLLIVE460NCBLU) | 3 999 грн. |
Навушники з мікрофоном Jbl Live 460NC Black (JblLIVE460NCblK) | 3 495 грн. |
Гарнітура JBL Live 460NC Blue (JBLLIVE460NCBLU) JBLLIVE460NCBLU | 3 999 грн. |
Навушники з мікрофоном JBL Live 460NC Black (JBLLIVE460NCBLK) | 3 999 грн. |