JBL Tune Flex
Відео 13Фото 30 |
JBL Tune Flex |
|
Бездротові bluetooth-навушники класу True Wireless для любителів якісного фірмового басового звучання JBL Deep Bass. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023 року. Відрізняються підтримкою технології активного шумоподавлення Smart Ambient, якісним захопленням голосу та наявністю технології швидкої зарядки. Збалансована вартість цієї моделі робить її добрим вибором для широкого кола покупців, у т.ч.
для молоді та підлітків, багатьом з яких напевно сподобається глибокий та потужний бас. Система активного шумоподавлення допомагає позбутися впливу шумного зовнішнього оточення і здатна гасити шум громадського транспорту, багатолюдного торгового центру, жвавої вулиці або гул, що супроводжує політ літак. Також варто відзначити непоганий вологозахист класу IPX4, хорошу автономність (8 год без ANC або 6 год з ANC) та зручне сенсорне керування.
Завдяки вбудованому DSP-процесору та великому розміру діафрагми динамічних випромінювачів (12 мм), ця модель забезпечує гідну якість звучання та підтримує режим акустичної прозорості TalkThru. Фірмовий звук із вираженим басовим акцентом чудово підійде для відтворення багатьох сучасних популярних жанрів, включаючи EDM та хіп-хоп. Для підключення до джерел використовується бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.2, який забезпечує покращену стабільність з'єднань та знижені затримки, важливі для мобільного геймінгу та перегляду відео.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Tune Flex
Усі ціни 252 →Навушники JBL Tune Flex (Black) JBLTFLEXBLK | 2 699 грн. |
Навушники JBL Tune Flex Blue (JBLTFLEXBLU) | 2 699 грн. |
Навушники JBL Tune Flex (JBLTFLEXBLK) Black | 2 699 грн. |
Навушники JBL Tune Flex Blue (JBLTFLEXBLU) | 2 679 грн. |
Безпровідні навушники JBL TUNE FLEX (JBLTFLEXBLU) JBLTFLEXBLU | 2 699 грн. |