Мишка
Jedel W450 Wireless
Jedel W450 Wireless 2022 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel W450 Wireless
Усі ціни 15 →Мышь беспроводная JEDEL W450, 1000DPI, Black, 2.4GHZ, Box | 179 грн. |
Jedel Мышь беспроводная W450/09782 Black USB 9782 | 219 грн. |
Jedel W450 | 140 грн. |
Мишка бездротова Jedel W450/09782 Black | 323 грн. |
Миша Jedel W450 Wireless Black (YT09782) | 140 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →