Мишка
Jedel W630 Wireless
Jedel W630 Wireless |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel W630 Wireless
Усі ціни 7 →Jedel W630 Black 33769 | 329 грн. |
Jedel W630 | 240 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша JEDEL W630 ABS-пластик. Чорна | 322 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша JEDEL W630 | 311 грн. |
Бездротова миша JEDEL W630 1000dpi | 346 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша JEDEL W630 Чорна 1600 DPI | 311 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша JEDEL W630 Чорна 3 кнопки + scroll | 311 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →