Мишка
Jedel W530 Wireless
Jedel W530 Wireless 2020 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel W530 Wireless
Усі ціни 13 →Мышь беспроводная JEDEL W530, Q100 | 220 грн. |
Jedel W530 Black Q100 бездротова 1317 | 309 грн. |
Jedel W530 | 197 грн. |
Миша бездротова JEDEL W530, Q100 | 344 грн. |
Бездротова комп'ютерна миша Jedel W530 ABS-пластик Чорна | 327 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →