Литий диск JH AO8029 8,5x20/5x112 ET36 DIA66,6
від 8 579 до 9 320 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):36 мм |
Модифікації JH AO8029 3
Характеристики
JH AO8029 8,5x20/5x112 ET36 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH AO8029 8,5x20/5x112 ET36 DIA66,6
Сортувати
JH AO8029 8.5x20 5x112 ET36 DIA66.6 BM | 8 633 грн. |
JH AO8029 (R20 W8.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6) BM | 8 826 грн. |
Диски JH AO8029 8,5x20 5x112 ET36 DIA66,6 (BM) | 8 579 грн. |
JH AO8029 8.5x20 5x112 ET36 DIA66.6 BMF | 8 800 грн. |
JH AO8029 8.5x20 5x112 ET36 DIA66.6 BM | 9 320 грн. |
Диски литі JH AO8029 R20 W8.5 PCD5x112 ET36 DIA66.6 (BM) | 9 298 грн. |
Закрити
Схожі