Литий диск JH H675 9x17/5x127 ET-10 DIA71,6
від 7 622 до 8 237 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 127 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):-10 мм |
Модифікації JH H675 11
Характеристики
JH H675 9x17/5x127 ET-10 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JH H675 9x17/5x127 ET-10 DIA71,6
Диски JH H675 9x17 5x127 ET-10 DIA71,6 (matt black) | 7 622 грн. |
JH H675 matt black (R17 W9.0 PCD5x127 ET-10 DIA71.6) | 7 876 грн. |
Диски литі JH H675 R17 W9 PCD5x127 ET-10 DIA71.6 (matt black) | 8 237 грн. |
Закрити
Схожі