Литий диск JT 1569 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
від 5 104 до 6 043 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації JT 1569 1
Характеристики
JT 1569 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 1569 8x18/5x114,3 ET40 DIA73,1
Сортувати
Литые диски JT 1569 R18 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 (EP) 1001869772 | 5 581 грн. |
JT 1569 8,0x18/5x114,3 D73,1 ET40 EP | 5 534 грн. |
JT 1569 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) EP | 5 382 грн. |
Диски JT 1569 8x18 5x114,3 ET40 DIA73,1 (EP) | 5 104 грн. |
JT 1569 8x18 5x114.3 ET40 DIA73.1 EP | 5 250 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Схожі