Літня шина Nexen N`Fera RU1 235/45 R18 98W
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 235/45 R18 98W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 235/45 R18 98W
Усі ціни 64 →Шина Roadstone N Fera RU1 235/45 R18 98W XL | 3 745 грн. |
Nexen N'Fera RU1 235/45 R18 98W XL FR | 3 710 грн. |
Roadstone N'Fera RU1 235/45 ZR18 98W XL | 3 877 грн. |
Nexen N FERA RU1 (235/45R18 98W) | 3 799 грн. |
Nexen N'Fera RU1 235/45 R18 98W XL | 3 780 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →