Литий диск JT 2094 8x15/6x139,7 ET10 DIA110
від 3 301 до 3 909 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110 мм Виліт (ET):10 мм |
Модифікації JT 2094 1
Характеристики
JT 2094 8x15/6x139,7 ET10 DIA110 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 2094 8x15/6x139,7 ET10 DIA110
Сортувати
Литые диски JT JT-2094 R15 W8 PCD6x139.7 ET10 DIA110.1 (BM) 1001553354 | 3 630 грн. |
JT 2094 8x15 6x139.7 ET10 DIA110 BM | 3 472 грн. |
JT 2094 8,0x15/6x139,7 D110,0 ET10 BM | 3 569 грн. |
JT 2094 (R15 W8.0 PCD6x139.7 ET10 DIA110) BM | 3 471 грн. |
Диски JT JT-2094 8x15 6x139,7 ET10 DIA110,1 (BM) | 3 301 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі