Литий диск JT 461R 6,5x16/5x112 ET40 DIA73,1
від 3 174 до 3 597 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації JT 461R 1
Характеристики
JT 461R 6,5x16/5x112 ET40 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити JT 461R 6,5x16/5x112 ET40 DIA73,1
Сортувати
JT 461R (R16 W6.5 PCD5x112 ET40 DIA73.1) SP | 3 192 грн. |
Диски JT 461R 6,5x16 5x112 ET40 DIA73,1 (SP) | 3 174 грн. |
JT 461R 6.5x16 5x112 ET40 DIA73.1 SP | 3 540 грн. |
Диск JT 461R Silver Polished R16 W6,5 PCD5x112 ET40 DIA73,1 | 3 250 грн. |
JT 461R 6.5x16 5x112 ET40 DIA73.1 SP | 3 300 грн. |
JT 461R (R16 W6,5 PCD5x112 ET40 DIA73,1) SP 14683 | 3 362 грн. |
Диск JT 461R 6.5x16 5x112 ET40 DIA73.1 SP | 3 597 грн. |
Закрити
Схожі