Навушники
JVC HA-MR60X (HA-MR60X-E)
JVC HA-MR60X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JVC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JVC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JVC HA-MR60X
Усі ціни 11 →JVC Xtreme Xplosives HA-MR60X (HA-MR60X-E) Black HA-MR60X-E | 1 229 грн. |
Навушники JVC Xtreme Xplosives HA-MR60X Black (HA-MR60X-E) | 1 239 грн. |
Наушники Jvc HA-MR60X Black | 1 229 грн. |
Навушники JVC HA-MR60X Black HA-MR60X-E | 1 071 грн. |
JVC HA-MR60X HAMR60XE | 1 199 грн. |
ще 6 пропозицій
anonim
20 грудня 2017, 17:31
Микрофон #
Я включаю наушники в ход для динамиков, звук идет, но микрофон не работает, включаю в соседний звук пропадает, но насколько я понял микрофон работает. Как сделать так, чтобы все вместе работало?
anonim
27 червня 2018, 23:47
Сумістність з Sony Playstation 4 #
Планую купити ці навушники, але одне питання мене зупиняє: чи є сумістність з Sony Playstation 4?
Додаткові функції і можливості навушників JVC HA-MR60X:
- Фазоінверторні порти Extreme Deep для глибокого баса
РекомендуємоПорівняти в таблиці →