Духова шафа Kaiser EH 6424 ElfBe Eco
Kaiser EH 6424 ElfBe Eco |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EH 6424 ElfBe Eco
Усі ціни 11 →Kaiser Kaiser EH 6424 ElfBe Eco | 37 599 грн. |
KAISER EH 6424 ElfBE Eco | 33 859 грн. |
6424 ElfBE Eco Встраиваемая электрическая духовка Kaiser eh | 40 219 грн. |
Духова шафа електрична Kaiser EH 6424 ElfBe Eco 213-01 | 37 699 грн. |
Kaiser EH 6424ElfBEEco | 36 990 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Kaiser EH 6424 ElfBe Eco
Ціни на Kaiser EH 6424 ElfBe Eco |
---|---|---|---|---|
Kaiser EH 6424 ElfBe Eco | від 33 859 грн. | 11 пропозицій | ||
Kaiser EH 6424 GrBE Eco | від 33 999 грн. | 22 пропозиції | ||
Kaiser EH 6424 RotBE Eco | від 33 999 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →