Духова шафа Kaiser EH 6338 S
Kaiser EH 6338 S |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EH 6338 S
Усі ціни 13 →Духовой шкаф Kaiser EH 6338 S | 38 999 грн. |
KAISER EH 6338 S | 35 099 грн. |
6338 s Духовой шкаф электрический Kaiser eh | 41 606 грн. |
Духова шафа електрична Kaiser EH 6338 S 196-01 | 38 999 грн. |
Духова шафа Kaiser EH 6338 S | 42 317 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →