Духова шафа Kaiser EG 6345 ElfEm
Kaiser EG 6345 ElfEm слонова кістка чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser EG 6345 ElfEm
Усі ціни 23 →Kaiser Kaiser EG 6345 ElfEm | 37 999 грн. |
Духова шафа електрична Kaiser Eg 6345 ElfEm | 40 660 грн. |
Духовой шкаф электрический Kaiser Eg 6345 ElfEm | 40 660 грн. |
Духовой шкаф Kaiser EG 6345 ElfEm | 37 999 грн. |
KAISER EG 6345 ElfEm | 35 555 грн. |
ще 18 пропозицій
anonim
15 березня 2018, 22:46
Почему не грееться Духовка по указанным картинкам когда включаем #
Кто то сталкивался с такой проблемой?электрогриль не включается
Модификації Kaiser EG 6345 ElfEm
Ціни на Kaiser EG 6345 ElfEm |
---|---|---|---|---|
Kaiser EG 6345 ElfEm | від 35 555 грн. | 23 пропозиції | ||
Kaiser EG 6345 Em | від 34 499 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →