Варильна поверхня Kaiser KCT 6385 EM чорний
Фото 3 |
Kaiser KCT 6385 EM чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser KCT 6385 EM чорний
Усі ціни 25 →Kaiser Kaiser KCT 6385 Em | 26 296 грн. |
Варильна поверхня електрична Kaiser KCT6385Em | 28 568 грн. |
Варочная поверхность Kaiser KCT 6385 Em | 24 826 грн. |
KAISER KCT 6385 Em | 24 222 грн. |
Электрическая варочная поверхность Kaiser kct 6385 Em | 28 225 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →