Сотейник Brizoll Graphit 54-2655 26 см
Фото 4 |
Brizoll Graphit 54-2655 |
|
Можливість приготування страв з мінімальним додаванням олії.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Graphit 54-2655 26 см
Усі ціни 12 →Сковорода Brizoll Graphite 26х5.5 см (54-2655) | 563 грн. |
Сковорода Brizoll Graphite 26х5.5 cм (54-2655) | 554 грн. |
Brizoll 54-2655 GRAPHIT 26 см 54-2655GRAPHIT26см | 589 грн. |
Brizoll 54-2655 | 511 грн. |
Сковорода Brizoll Graphite 26 см (54-2655) | 913 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Brizoll Graphit 54-2655
Ціни на Brizoll Graphit 54-2655 |
---|---|---|---|---|
Brizoll Graphit 54-2245 22 см | від 449 грн. | 6 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2450 24 см | від 479 грн. | 13 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2655 26 см | від 511 грн. | 12 пропозицій | ||
Brizoll Graphit 54-2860 28 см | від 613 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →