Варильна поверхня Kaiser KCT 6745 FI ElfAD слонова кістка
Фото 4 |
Kaiser KCT 6745 FI ElfAD слонова кістка слонова кістка чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kaiser KCT 6745 FI ElfAD слонова кістка
Усі ціни 20 →Kaiser Kaiser KCT 6745 FI ElfAd | 34 499 грн. |
Варочная поверхность Kaiser KCT 6745 FI ElfAD | 32 076 грн. |
KAISER KCT 6745 FI ElfAD | 32 899 грн. |
Варильна поверхня Kaiser KCT 6745 FI ElfAd | 36 470 грн. |
Электрическая варочная поверхность Kaiser kct 6745 fi ElfAD | 36 471 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Kaiser KCT 6745 FI ElfAD
Ціни на Kaiser KCT 6745 FI ElfAD |
---|---|---|---|---|
Kaiser KCT 6745 FI ElfAD слонова кістка | від 32 076 грн. | 20 пропозицій | ||
Kaiser KCT 6745 FI AD чорний | від 32 076 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →