Вантажна шина Kapsen HS268 11 R20 152K
Товар застарів 7 308 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 11; Діаметр ("): 20; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS268 11 R20 152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kapsen HS268 11 R20 152K
Ціни на Kapsen HS268 11 R20 152K |
---|---|---|---|---|
Kapsen HS268 8.25 R20 139K | від 6 902 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapsen HS268 9 R20 144K | від 7 352 грн. | 4 пропозиції | ||
Kapsen HS268 12 R20 156K | від 10 535 грн. | 7 пропозицій |