Літня шина Kapsen K3000 215/55 R16 97W
Відео 1Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Kapsen K3000 215/55 R16 97W 215/55 R16 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen K3000 215/55 R16 97W
Усі ціни 34 →Шина Kapsen K3000 215/55 R16 97W XL FR | 2 075 грн. |
Kapsen Papide K3000 215/55 R16 97W XL FR | 2 208 грн. |
Kapsen K3000 215/55 R16 97W XL | 2 355 грн. |
Kapsen K3000 (215/55R16 97W) | 2 158 грн. |
Летние шины Kapsen K3000 215/55 ZR16 97W XL 1001431544 | 2 203 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kapsen K3000 215/55 R16 97W
Ціни на Kapsen K3000 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Kapsen K3000 215/55 R16 97W | від 2 064 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →