Вантажна шина Kapsen S09 295/80 R22.5 152L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen S09 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen S09 295/80 R22.5 152L
Kapsen S09 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 7 229 грн. |
Kapsen S09 (рулевая) (295/80R22.5 152L) | 7 588 грн. |
Kapsen S09 (рулевая ось) 295/80 R22.5 152/149L | 7 229 грн. |
Kapsen S09 (рульова вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 7 229 грн. |
Шина Kapsen S09 (рульова) 295/80 R22.5 152/149L | 8 392 грн. |