Вантажна шина Kapsen HS928 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Kapsen HS928 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen HS928 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 7 →Kapsen HS928 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 4 192 грн. |
Kapsen HS928 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 4 306 грн. |
Грузовые шины Kapsen HS928 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M 1002567898 | 4 457 грн. |
Kapsen HS928 (ведущая ось) 235/75 R17.5 132/130M | 4 189 грн. |
Kapsen HS928 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 4 176 грн. |
Kapsen HS928 ведуча ведуча (235/75R17,5 132/130M) 436272 | 4 357 грн. |
Вантажні шини Kapsen HS928 (провідна) 235/75 R17.5 132/130M | 4 724 грн. |