Пилосос
Karcher AD 2 Battery (1.348-300.0)
Фото 11 |
Karcher AD 2 Battery |
|
Акумуляторний пилосос для збору золи.
В комплекті немає щіток і складовою трубки.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher AD 2 Battery
Усі ціни 36 →Karcher Karcher AD 2 Battery (1.348-300.0) | 7 499 грн. |
Акумуляторний пилосос Karcher для золи та попелу AD 2 Battery (1.348-300.0 | 7 499 грн. |
Пилосос для збирання золи Karcher AD 2 Battery 1.348-300.0 | 7 499 грн. |
Пылесос аккумуляторный для сбора золы Karcher AD 2 Battery (1.348-300.0) - | 7 499 грн. |
KARCHER AD 2 BATTERY (1.348-300.0) | 6 647 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →