Пилосос
Karcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0)
Відео 1Фото 4 |
Karcher NT 30/1 Tact L |
|
Система автоматичного очищення фільтра Tact.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher NT 30/1 Tact L
Усі ціни 42 →Пилосос сухого та вологого прибирання Karcher NT 30/1 Tact L 1.148-201.0 | 22 999 грн. |
Karcher Karcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0) | 22 999 грн. |
Пилосос професійний Karcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0) 1.148-201.0 | 22 999 грн. |
Пилосос з мішком Karcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0) | 18 199 грн. |
Пылесос Karcher NT 30/1 Tact L (1.148-201.0) | 22 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →