Karcher VC 4S Cordless Plus (1.198-282.0)
Відео 5Фото 8 |
Karcher VC 4S Cordless Plus |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Купити Karcher VC 4S Cordless Plus
Усі ціни 6 →Karcher VC 4s Cordless Plus (1.198-282.0) | 11 099 грн. |
Пилосос Karcher VC 4s bezprzewodowy Plus 1.198-282.0 | 10 783 грн. |
Karcher VC 4s bezprzewodowy Plus 1.198-282.0 | 10 520 грн. |
Karcher VC 4s bezprzewodowy Plus 1.198-282.0 | 11 046 грн. |
Вертикальный + ручной пылесос (2в1) Karcher VC 4s Cordless Plus (1.198-282 | 11 102 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Karcher VC 4s Cordless Plus (1.198-282 | 11 096 грн. |
Вишуканий дизайн і практичність
Домашній пилосос Karcher VC 4S Cordless Plus привертає увагу господинь вишуканим і практичним дизайном, відмінними призначеними для користувача характеристиками і зручністю в роботі. Модель поповнила лінійку побутових пристроїв серії VC і виконана абсолютно без всяких проводів, які постійно сковують рух. Корпус пилососа з циклонним пилозбірником об'ємом 0.3 л має зручну ручку у вигляді скоби з м'якою накладкою. На ручці розміщений індикаторний світлодіодний дисплей, що відображає рівень заряду батареї, підключення насадки для прибирання підлоги і роботу в режимі повної потужності. Портативний пристрій належить до класу виробів «2 в 1», яке може використовуватися для сухого прибирання салону і чищення м'яких меблів, а при кріпленні подовжувальної трубки — як звичайний вертикальний пилосос для ретельного догляду за твердою поверхнею підлоги або ворсистими килимовими покриттями.
Три швидкісних режиму
Модель оснащена високошвидкісним безщітковим електродвигуном і моторизованою насадкою для прибирання підлоги (електротурбощеткой), що має зручний м'який валик, добре збирає дрібне сміття. Насадка для підлоги може повертатися на шарнірі в горизонтальній площині на 180°, забезпечуючи маневреність переміщення. Крім того, в комплекті до приладу йде насадка для м'яких меблів і щілинна насадка, які допомагають в очищенні важкодоступних місць. Потужна багатоступенева система всмоктування з фільтром тонкого очищення HEPA 12 забезпечує сильну і стабільну тягу на рівні 15000 Па, яка гарантує якість прибирання. Перемикач 3 швидкостей і гніздо зарядки акумуляторної батареї змонтовані ну ручці пилососа. Ємності Li-Ion батареї 2500 мАгод вистачає для роботи: 60 хв в енергозберігаючому режимі роботи, 30 хв на середній потужності або 12 хв на максимальній потужності. Повна зарядка акумулятора здійснюється за допомогою комплектного зарядного пристрою протягом 3.5 ч.пилосос також укомплектований паркувальною станцією, на яку він встановлюється вертикально під час перерв в роботі або при зберіганні. Модель вийшла дуже легкою: її вага без приладдя становить всього 1.25 кг.