Пилосос
Karcher VC 3 Premium 1.198-135.0 (1.198-135.0)
Відео 40Фото 16 |
Karcher VC 3 Premium 1.198-135.0 |
|
У моделі 1.198-131.0 немає насадки для паркету.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher VC 3 Premium 1.198-135.0
Усі ціни 86 →Пилосос Karcher VC 3 Plus Premium (1.198-135.0) | 6 499 грн. |
Karcher Karcher VC 3 Premium White (1.198-135.0) с паркетной щеткой | 6 499 грн. |
Циклонний пилосос Karcher VС 3 Plus Premium (1.198-135.0) 1.198-135.0 | 6 499 грн. |
Пилосос Karcher VC 3 Premium (1.198-135.0) 1.198-135.0 | 6 499 грн. |
Пилосос безмішковий Karcher VC 3 Premium White (1.198-135.0) | 5 599 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 4 24 |
Чудовий пилосос з яким прибирання стало набагато зручнішим та легшим ПотужнийНевеликийЗручне відділення для мусора в загальному все добре, є речі які можна зробити трішки кращими як від длина шнура проте це індивідуально і зовсім некритично Максим Дякунчак: користуюся Karcher VC 3 Premium 1.198-131.0 кілька місяців |
До самого пилососа питань немає, як кажуть смокче добре. Але до якості деталей є один негатив. Китайської якості всі комплектуючі, за 3 роки використання відлетіли засувки кріплення шланга до пилососа, телескопічна труба теж навернулась, не складається через облом пластмасового механізму, майже все на клею вже Продуктивність, Китайська якість матеріалів, відлітають та лопаються пластмасочки Mazzola: користуюся Karcher VC 3 Premium 1.198-131.0 більше року |
Пилосос Karcher VC 3 Premium-симпатичний. Зібраний у Китаї. Менш галасливий своїх побратимів, але все ж таки не такий він і тихий. Гарний, легкий, потужний. Гарний клас енергоспоживання. Офіційна гарантія. Короткий шнур живлення; пластик гофрованого шланга викликає сумнів користуюся Karcher VC 3 Premium 1.198-131.0 менше місяця |
Показано 3 з 30 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →