Пилосос
Karcher T 9/1 Bp (1.528-111.0)
Karcher T 9/1 Bp |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher T 9/1 Bp
Усі ціни 20 →Пилосос Karcher T 9/1 Bp (1.528-133.0) | 22 465 грн. |
Професійний пилосос Karcher T 9/1 Bp (1.528-133.0) T 9/1 Bp (1.528-133.0) | 23 105 грн. |
Професійний пилосос Karcher T 9/1 Bp (1.528-111.0) 1.528-111.0 | 34 999 грн. |
Пилосос Karcher T 9/1 Bp (wersja bez a i ładowarki) 1.528-133.0 | 22 878 грн. |
Karcher T 9/1 Bp 1.528-111.0 | 24 560 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →