Сковорідка Berlinger Haus Eternal BH-6557 28 см
Відео 1Фото 4 |
Berlinger Haus Eternal BH-6557 20 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Eternal BH-6557 28 см
Каструля з кришкою Berlinger Haus Eternal Collection, 2,4 л, сіра (BH 6560 | 2 354 грн. |
Каструля з кришкою Berlinger Haus Eternal Collection 2.4 л (BH 6560) | 2 354 грн. |
Каструля Berlinger Haus Eternal Collection 2.4л з нержавіючої сталі (BH-65 | 2 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Eternal BH-6557
Ціни на Berlinger Haus Eternal BH-6557 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Eternal BH-6555 20 см | від 1 079 грн. | 9 пропозицій | ||
Berlinger Haus Eternal BH-6557 28 см | від 2 150 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →