Літня шина Kelly Tires HP 195/65 R15 91H
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kelly Tires HP 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelly Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelly Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelly Tires HP 195/65 R15 91H
Усі ціни 14 →Kelly Winter HP 195/65 R15 91H | 2 375 грн. |
Kelly Winter HP (195/65R15 91H) | 2 341 грн. |
Зимние шины Kelly Winter HP 195/65 R15 91H 1001099241 | 2 342 грн. |
KELLY Winter HP 195/65R15 91H | 2 376 грн. |
Kelly Winter HP 195/65 R15 91H | 2 364 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kelly Tires HP 195/65 R15 91H
Ціни на Kelly Tires HP 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Kelly Tires HP 195/65 R15 91H | від 2 332 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →