Літня шина Kelly Tires ST 175/65 R14 82T
Відео 12Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kelly Tires ST 175/65 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelly Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelly Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelly Tires ST 175/65 R14 82T
Усі ціни 17 →Шина Kelly ST 175/65 R14 82T | 1 769 грн. |
Kelly ST 175/65 R14 82T | 1 753 грн. |
Kelly ST 175/65 R14 82T | 1 697 грн. |
Kelly ST (175/65R14 82T) | 1 779 грн. |
Летние шины Kelly ST 175/65 R14 82T 134118 | 1 846 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →