Літня шина Starmaxx Tolero ST330 175/65 R14 82T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Tolero ST330 175/65 R14 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Tolero ST330 175/65 R14 82T
Усі ціни 20 →Starmaxx Tolero ST330 175/65 R14 82T | 1 738 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 175/65 R14 82T | 1 873 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 (175/65R14 82T) | 1 729 грн. |
Летние шины Starmaxx Tolero ST330 175/65 R14 82T 1000973831 | 1 808 грн. |
STARMAXX Tolero ST330 175/65R14 82T | 1 766 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →